Betonbet Havale ve Hemen Öde Papara, Vip Papara ile Kolayca Para Yatır Para Çek

Betonbet Havale ve Hemen Öde Papara, Vip Papara ile Kolayca Para Yatır Para Çek
Betonbet Havale ve Hemen Öde Papara, Vip Papara ile Kolayca Para Yatır Para Çek

Para çekme yöntemlerinden de biraz bahsetmek gerekirse en güvenilir ve en çok tercih edilen para çekme yöntemi hesaba havale yöntemiyle para çekme yöntemidir. Bu yöntemin tercih edilmesinin sebebi ise banka havalesi yönteminin oldukça güvenilir ve hızlı bir yöntem olmasıdır. Banka havalesi ile para çekmek istediğinizde sitenin ödemeler sekmesinde yer alan para çekme formunu doldurun. Formu doldururken ad soy ad ve İBAN bilginizin uyuşmasına çok dikkat edin. Vermiş olduğunuz İBAN numaranız ile isim soy isminiz mutlak suretle aynı olmalıdır. Aynı olmaması durumunda paranız hesaba havale olmayacak ve askıda kalacaktır. Bu şekildeki durumlarda site ve banka arası yazışma ile çözülebilse de bir bir hayli zaman alabileceği için ad soyadı kısmını tekrar tekrar kontrol etmenizi ve harf hatası dahi yaşamanızı öneriyoruz. Siz de Betonbet havale ve hemen öde papara, vip papara ile Kolayca Para yatır para çekmenin tadını çıkarın. Siteye 30 dakikada para yatırma yöntemleri ise şöyledir;

Betonbet Havale İle Para Yatırma

İlk ve en çok tercih edilen yöntem bankaya havale yöntemidir. Bahis oynayacak kişi betonbet müşteri hizmetlerden aldığı hesap numarasına Havale ile betonbet’e para yatırma şeklinde işlemini gerçekleştirir. İşlem sonrası 10 dk gibi kısa bir sürece yatan para müşteri hizmetleri tarafından kontrol edilir ve para hesaba aktarılır.

Hemen Öde Papara İle Betonbet’e Para Yatırma

Betonbet sitesinde yer alan %35 bonus kampanyasıyla para yatırmak için hangi yöntemi seçtiğiniz önemli değildir. Örnek olarak 1000 ₺ bir yatırım yaptıysanız koşulsuz şartsız 350 ₺ tutarınız bakiyenize eklenecektir. Hemen öde papara ile betonbet’e para yatırma işlemi ile bakiyeye eklenecek maksimum tutar 500 ₺ olarak belirlenmiştir.

Papara İle Betonbet’e Para Yatırma

Siteye para yatırmak için papara yöntemi oldukça uygun ve hızlıdır. Papara ile betonbet’e para yatırma seçeneği seçilerek para yatırıldığında paranız 20 dakika gibi kısa bir süre içerisinde hesabınıza aktarılmaktadır. Yatırdığınız bakiyenin %35 i hediye olarak bakiyenize eklenmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*